Що впливає на вартість рекламного відео

В цій статті ми розкажемо про те, що впливає на вартість рекламного відео

Перше питання, яке, зазвичай, нам задають замовники: «Якою буде вартість рекламного відео?».

Вартісь рекламного ролика залежить від бвгвтьох чинників. Ось деякі з них.

Складність сценарію

Будь-яке гарне відео починається зі сценарію. Сценарій – це основа інформаційного посилу рекламного ролика і план для режисера. Розробка сценарію досить трудомісткий процес, який викликає складності у більшості замовників. Тому ми самі розробляємо сценарій і узгоджуємо його із замовником.

Сценарій задає порядок сцен і вимоги до зйомки, локацій і декорацій, що безпосередньо впливає на вартість відеовиробництва. Сценарії зі складними постановочними сценами, спецефектами і зйомками в віддалених локаціях збільшують бюджет кінцевого продукту.

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: Сторітеллінг в рекламі

Кількість знімальних днів

Незалежно від того, де відбуваються зйомки – в студійних декораціях, чи на натурі, – робота знімальної групи включає розміщення обладнання (камери, світло і т.і.), підготовку майданчика і сам процес зйомки. Таким чином кількість знімальних днів – безпосередньо впливає на вартість кінцевого продукту.

Що впливає на вартість рекламного відео

За допомогою якісної організації знімального процесу і нелінійної зйомки можна зменшити кількість знімальних днів. Зазвичай, на етапі формування бюджету закладають певну кількість знімальних днів і фіксують вартість робіт по даному пункту проекту.

Якість обладнання

Якість кінцевої картинки безпосередньо залежить від якості обладнання, яке використовується. Знімати відео можна на різні камери, починаючи від камери телефону до дорогих кінокамер RED або ARRI, і різницю в якості неодмінно буде видно. Ми пропонуємо оптимальний баланс між якістю і вартістю використовуваного обладнання.

У нас свої власні камери (Sony, BlackMagic) і додаткове обладнання (стедікам, дрони), тому ми мінімізуємо орендну вартість апаратури в проекті. Однак якщо ви захочете застосувати в проекті професійні камери, наприклад RED, ми знімемо і на нього.

Гонорари акторів

Уміння зіграти роль на камеру – це повноцінна професія, яку професіонали вивчають роками. Людей, яких ми бачимо в рекламі не беруть просто так на вулиці, це здебільшого випускники театральних і акторських шкіл. Погана гра актора може зіпсувати навіть професійно знятий кадр.

Вартість рекламного відео

Використання професійних акторів завжди позитивно впливає на якість відео, але якщо ви бажаєте заощадити, то ролі можуть зіграти і ваші співробітники. Більшість сцен можуть бути зняті, якщо зробити багато дублів, але це додаткова витрата часу знімальної групи.

Наявність анімації і 3-D графіки

Останнім часом використання анімації та графіки у відеорекламі стало дуже популярним. Це збільшує інформативність відео і справляє позитивний ефект на глядача. Втім, якісна анімація (особливо тривимірна) – це дуже дорогий пункт бюджету. Іноді, вартість графіки може складати до половини бюджету.