Правила монетизації контенту на YouTube стали жорсткішими

Нові правила монетизації контенту на YouTube

YouTube представив в своєму блозі оновлені правила партнерської програми, яка регламентує монетизацію контенту, розміщеного на відеохостингу. Відповідно до одного з пунктів, ці правила посилені – відтепер заборонено підключатися до рекламної системі каналах з числом переглядів до 10 тисяч.

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

Коли вступають в дію нові правила

правила монетизації контенту на YouTube

Вимоги вступили в силу з учорашнього дня, 6 квітня. Відзначається, що нові правила не поширюються на ті канали, які вже ведуть монетизацію – незалежно від їхньої популярності.

Як було раніше

Близько 10 років тому сервіс YouTube відкрив свою партнерську програму для всіх бажаючих, дозволивши мільйонам авторів монетизувати свої ролики. Автору досить було зареєструватися, завантажити хоча б один ролик, виконати нескладну настройку каналу і активувати показ реклами в відео.

Завдяки такому кроку сервіс YouTube привернув велику кількість користувачів, але одночасно це породило і багато проблем. Деякі люди скористалися можливістю монетизації не зовсім законним чином. Вони створювали канали та завантажували на них не свій авторський контент. Наприклад, вони могли розміщувати ролики, що належать іншим людям, кіностудіям, компаніям або популярним авторам на YouTube. І тепер сервіс розробив спосіб боротьби з такими нечесними «авторами».

Чому YouTube змінила правила монетизації

До необхідності внесення змін до програми керівництво YouTube прийшло після того, як цілий ряд великих компаній і ЗМІ призупинив свою співпрацю з відеосервісом. Рекламодавці відмовилися від розміщень через те, що їх оголошень стали з’являтися на сторінках і в роликах про екстремізм, націоналізм і інших заборонених темах.

Як тепер буде відбуватися монетизація контенту

Тепер, після того, як канали наберуть 10 тисяч переглядів, YouTube також буде розглядати їх діяльність на відповідність своєї тематичної політиці, і лише в разі схвалення підключати до рекламної системі.

Через кілька тижнів YouTube додасть процес перевірки для нових авторів, які подають заявку на участь в партнерській програмі. Після того, як автор набере необхідні 10 тис. Переглядів, буде проводитися перевірка на відповідність правилам сервісу. І тільки якщо перевірка буде пройдена, канал отримає схвалення на активацію монетизації. Таким чином, дохід від партнерської програми зможуть отримувати тільки ті автори, які дотримуються правил сервісу.

НАШ КАНАЛ НА VIMEO

Резюме

Нові правила монетизації контенту на YouTube: Відтепер заборонено підключатися до рекламної системі каналах з числом переглядів до 10 тисяч