Хронометраж відео-реклами для digital

Оптимальний хронометраж відео-реклами в он-лайні.

Цілком очевидно, що хронометраж відео-реклами для інтернету, не може бути таким же як для ТВ. Довгі відео все більше дратують, а прийнятною довжиною відео, називають ролик довжиною не більше 15 секунд.

Стратегія “Bite, Snack, Meal”

Завдання відеореклами в онлайні, захопити і утримати увагу користувача за короткий проміжок часу. Така реклама вимагає дещо іншого підходу до створення креативу: класичний ТВ-сюжет для неї не підходить.

Але це не означає, що всі відео повинні бути виключно короткими. Використовуючи концепцію Bite, Snack, Meal можна поетапно залучати користувача в рекламу, розширювати охоплення і підвищувати інтерес до бренду, поступово показуючи йому різні за хронометражем ролики.

  • Bite – це найкоротша версія ролика довжиною до 6 секунд (є приклади і 3х секундних роликів!). Мета ролика захопити користувача за той час, який він готовий приділити перегляду і зацікавити його рекламою.

  • Snack – розширений ролик, довжиною 10-20 секунд, для тих користувачів, які готові приділити бренду більше уваги, після перегляду bite-версії. У цьому ролику їм можна показувати більш деталізовану історію і давати більше інформації про продукт.

  • Meal – повноцінний ролик, що розповідає про продукт і бренд підготовленому користувачеві, який вже знайомий з комунікацією бренду. Хронометраж такого ролика може бути від 30 секунд до кількох хвилин.

Особливості креативу

Коротку відео-рекламу легше адаптувати під різні пристрої, в тому числі, показувати її на мобільному, де ще складніше спіймати увагу користувача. За допомогою 6 секунд можна охопити більше аудиторії, і зацікавити її. Такий хронометраж дозволяє бренду уникати кнопки “skip” і донести своє повідомлення користувачу. Щоб 6-секундний ролик був більш ефективним, варто використовувати яскраві кольори, інтригуючий сюжет і динамічну зйомку.